top of page

Odczuwanie

Myślę czy odczuwam? Pomysły pojawiają się z myśli czy z odczuwania? Myśli przychodzą i odchodzą. Myśli budzą emocje. A odczuwanie? Kiedy myśli zaczynają się rozpuszczać, pojawia się cisza. Spokój. Wtedy znikają przekonania. Wyciszają się lęki i ograniczenia. A może nawet rozpływają się w ciszy.

Łatwiej wtedy odczuwać siebie i świat zewnętrzny. Jeśli nie definiujemy i nie stawiamy ograniczeń poprzez swoje przekonania, wtedy kreacja Życia ma inną jakość.

Warto spróbować. Warto doświadczyć.

"Myślę, więc jestem." Kompletnie nie czuję tych słów. Moje doświadczenie pokazało mi, że myślenie nas ogranicza. Ogranicza naszą kreację. Ogranicza, czyli tworzy koncepcje, które najczęściej są przekonaniami blokującymi nas przez nowym.


Wsparcie projektu LIGHT KEEPER na Patronite to kolejne produkcje, kolejne inspiracje. Dziękuję: https://patronite.pl/lightkeeper


Spotkania kwantowe to nie tylko nauka fotografii (lub filmu), ale również odnajdywanie w sobie potencjałów, które zmieniają nasze postrzeganie. A zmiana postrzegania to odkrywanie siebie. Praktykujemy uważność na podstawie fotografii:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Intuicja

Comentarios


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Czarny YouTube Ikona
bottom of page