top of page

Kocham dokumenty

Od wielu lat realizuję dokumenty. Czasami potrzeba wiele czasu zanim jakiś temat przyciągnie moją uwagę. A może ja znajduję temat, który mnie interesuje, a potem znajduję bohatera filmu, który poprzez swoją historię opowie o moim zainteresowaniu?


W każdym razie realizacja dokumentu, nawet w tej krótkiej formie, wymaga pomysłu, czasu, sprzętu i wyobraźni/kreacji. Ten film nagrałem w 2020 roku, ale dopiero teraz przyszedł czas na publikację.


Film ma napisy po polsku i po angielsku. Można wybrać.


Oto krótki tekst o filmie:

Dokument o nas. O naszym ciele. O naszym zdrowiu. Glorie poznałem w Cancun, w Meksyku. To był czas, kiedy przechodziłem oczyszczanie organizmu i nie jadłem przez 19 dni. W tym czasie Gloria pomogła mi w pracy z ciałem, z emocjami. Zaprzyjaźniliśmy się. Tym filmem chciałbym opowiedzieć Wam jak ważne w życiu jest nasze ciało. Warto o nie dbać, słuchać go i czuć. To ono jest nam najbliższe. To ono jest takim portalem między naszym wnętrzem a światem zewnętrznym. Człowiek o tym zapomina. Choroby o tym przypominają, ale one są już ostatnim komunikatem, które daje ciało. Zadbajmy o siebie i usłyszmy komunikaty zanim będzie za późno.47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Czarny YouTube Ikona
bottom of page