IMG_0922.JPG

Kwantowe spotkania

Cena: 600 zł. brutto. 3 spotkania. Każde trwa 60 minut.

 

Czujesz, że stoisz przed murem?

Nie wiesz gdzie dalej iść?

Zagubiłeś się w fotografii?

Chcesz zrobić krok naprzód?

Masz kryzys?

Light Keeper to przestrzeń, gdzie dzielę się swoją fotografią, filmem i rozwojem osobistym. Przecież każdy tak naprawdę fotografuję i filmuje siebie. Moim życiowym mottem jest: Żyj według życiorysu, który sam chciałbyś sobie napisać.

LightKeeper_Cuyo-1770.jpg

Co powiedzielibyście na to, gdyby fotografia była jednym z kluczy do odkrywania siebie?

Przyglądanie się swoim zdjęciom, historiom ludzi i miejsc,

które zatrzymaliśmy w kadrach, może układać się na portret naszej sylwetki. 

Już na pierwszych naszych fotografiach pojawiają się opowieści

o naszych emocjach i odczuciach.

A one mają fundamentalne znaczenie w naszym życiu.

Wpływają na to jak się czujemy, czego doświadczamy.

Fotografia potrafi wyciągnąć z mroku, podnieść morale, dodać skrzydeł, doświadczyć czegoś nowego,

odkryć świat z innej perspektywy. 

Tak wiele kryje się za fotografią.

_DSC3758.jpg

Wyższy poziom fotografii. Kwantowe spotkania to godzinne spotkania online. Spotykamy się trzy razy. 

Każde spotkanie trwa godzinę.

Spotykamy się w momencie gotowości uczestnika.

I spotkanie - rozmawiamy o Twoich fotografiach, które przesyłasz wcześnie (tzw. portfolio ok. 20-30 fotografii)  i ja je analizuje; tematy do poruszenia: kompozycja, pomysły na swoje projekty, inspiracje, obróbka; Rozmawiamy o Twoim stylu, czyli co tak naprawdę fotografujesz i dokąd zmierzasz. 

 

Między II a III spotkaniem realizacja zadań fotograficznych.

 

II spotkanie - Rozmowa o efektach pracy. Kontynuujemy tematy poruszone na pierwszym spotkaniu. Wchodzimy głębiej w aspekty psychologiczne.

III spotkanie. Na tym etapie dojdziemy do bardzo ważnych wniosków dotyczących Twojej fotografii. Ułożysz się w komponowaniu obrazu, zrozumiesz obróbkę zdjęć w subtelniejszy sposób, będziesz bardziej świadomie fotografować i wybierać swoje tematy i bohaterów.

 

Otrzymasz:

  • Podsumowanie Twojej fotografii poprzez moje doświadczenie i praktyczne porady co do zmian, modyfikacji i dalszej drogi;

  • W pewnym sensie zresetowanie Twojego dotychczasowego podejścia do fotografii;

  • Głębsza analiza tego, co kryje się za fotografią, którą uprawiasz. Z mojego punktu widzenia, każdy fotograf w pewnym sensie fotografuje siebie. Transformuje siebie za pomocą narzędzia, którym jest fotografia. Odkrycie tego bardzo pomaga

        w akceptacji swojej fotografii i pokochaniu jej jeszcze bardziej.

W sprawie kursów i warsztatów proszę o kontakt: krystian@bielatowicz.com

Cena: 600 zł. brutto. 

3 spotkania. Każde trwa 60 minut.

Recenzje:

Kiedy zobaczyłam, że Light Keeper proponuje spotkania on-line nie zastanawiałam się ani chwili. Zawsze chciałam żeby ktoś profesjonalnym okiem spojrzał na moje zdjęcia i powiedział dlaczego nie ma w nich tego "czegoś", dlaczego są takie "puste". Chciałam przekazywać emocje, chciałam żeby moje fotografie miały głębię ale nie wiedziałam jak się za to zabrać i co robię nie tak. Dziś jestem po ostatnim (a może nie 😉) spotkaniu on-line z Light Keeper. To doświadczenie na zawsze odmieniło moje spojrzenie na sztukę jaką jest fotografia. Prowadzący otworzył mi oczy, umysł i serce na świat, który mnie otacza i na świat, który jest we mnie. Zdradził tajemnicę w jaki sposób uchwycić kadrem to, co siedzi nie tylko w mojej duszy ale i podświadomości. To się wydaje niemal nierealne ale jest zupełnie zachwycające. Pierwszy raz zrobiłam zdjęcia, których jestem absolutnie pewna, które mają w 100% wszystko to, co powinny mieć i wywołują te emocję, które chciałam. Oczywiście nie byłoby to możliwe gdyby nie ogromne doświadczenie prowadzącego i moje zaangażowanie. Absolutnie pewna wartości dodanej tych spotkań, wszystkim błądzącym, niepewnym lub chcącym poznać tajemnicę, którą ja poznałam POLECAM LIGHT KEEPER 👈 A prowadzącemu - stokrotne DZIĘKI 🙏📸❤️

Ewa

Krystiana poznałem kilka lat temu na warsztatach fotograficznych w Kopalni Soli w Wieliczce i od tego czasu starałem się śledzić jego poczynania. Wiedziałem, że jest doświadczonym fotografem i osobą pełną pozytywnej energii. Kiedy więc zobaczyłem na jego wallu trzy pytania: "Czujesz, że stoisz przed murem? Nie wiesz gdzie dalej iść? Zagubiłeś się w fotografii?" od razu wiedziałem, że "Kwantowe spotkania" są czymś wartym spróbowania. To pytania, na które od kilku miesięcy bezskutecznie szukałem odpowiedzi. Nie szukałem porad technicznych, jak świecić, jaką ogniskową wybrać, szukałem odpowiedzi na pytanie "po co fotografować?". Na wstępie nawet napisałem Krystianowi, że nie będę wybierał dwudziestu fotografii do oceny bo chcę rozmawiać o problemach natury bardziej filozoficznej. Jednak ostatecznie po namowie wybrałem te dwadzieścia fotografii. Wybranie stu z czterdziestu tysięcy nawet nie było trudne. Jednak odrzucenie kolejnych osiemdziesięciu już tak, i to nawet bardzo. Kiedy się odrzuca jedną z dwóch ulubionych fotografii pojawiają się w głowie nowe nieoczywiste pytania. Przed drugim spotkaniem wybrałem dwadzieścia innych fotografii, które nawet nie znalazły się we wcześniejszej pierwszej setce Podczas trzech spotkań rozmawialiśmy o istocie fotografii, omawialiśmy moje prace, prace Krystiana oraz prace innych fotografów. Rozmawialiśmy o procesie tworzenia, budowaniu historii, emocjach i czerpaniu przyjemności z tego co się robi. Było też sporo konstruktywnej krytyki. Krystian to nie babcia, która powie Ci "ładne zdjęcia wnusiu" Jeśli są jakieś niedoróbki to o nich usłyszysz, ale jeśli coś jest super to też się o tym dowiesz. Po trzech spotkaniach nie mogę powiedzieć, że znalazłem odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, jednak znam kierunek, w którym chcę dalej podążać W skrócie: "Warto rozmawiać z Light Keeper'em"

Kamil Bazyluk

  • Czarny Facebook Ikona
  • Black Instagram Icon
  • Czarny YouTube Ikona

© 2021 by Light Keeper

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Czarny YouTube Ikona